Broń Pancerna

ObrazNazwaAtakObronaUtrzymanieCena
Motocykl210100
Jeep330250
Ciężarówka450530
M113101102.170
Drona Zwiadowcza16143304.330
Centauro B1341747013.330
Artyleria Lekka381973028.330
Poduszkowiec502587041.670
Lynx52261.33066.670
Rakieta Przeciwlotnicza58291.580108.330
Uzbrojona Drona65322.170160.000
Haubica72362.500200.000
M-8474374.830233.330
ZBD9794477.330316.670
Wyrzutnik Rakietowy103528.830416.670
Korweta226111.670466.670
T-901266312.670500.000
Rakieta Krótkiego Zasięgu1386915.670600.000
M1 Abrams1527617.000750.000
Laser SDI1688421.670833.330
Działo Kinetyczne1788924.6701.000.000
Czołg Gauss1889427.3301.166.670
Transportowiec20910941.0002.000.000
Pancerz Mikrofalowy25312753.0002.900.000
Sonda EMP27114365.0003.900.000
Piechur Bojowy29116181.0005.100.000
Rój Dron31215895.0006.200.000
Pancerni Komandosi333171110.0007.400.000
Giga-Mech389179130.0009.800.000
Canis Cursor400220155.00012.000.000
Nano-Kryl419270200.00017.000.000
Wodny Łowca445251210.00017.600.000
Ośmiornica Wybuchowa481241230.00020.000.000
Młotowaty Transportowiec530265290.00028.000.000
Mobula569249310.00030.700.000
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *