Dochody

Dochody są bardzo powiązane z armią i możliwością jej rozbudowy. Utrzymanie jej kosztuje i to niemało. Jedyną możliwością dokonani zakupu i używania jednostek – jest posiadanie odpowiedniego dochodu.

Aktualny przychód jest widoczny koło znaku DOLARA w górnej części ekranu (jakie wydatki jeszcze możemy ponieść na armię) lub pełne rozwinięcie po wejściu do menu Więcej i tam Budynki.

Jeżeli próbujemy dokonać zakupu i otrzymujemy informację że nie jest możliwe jego dokonanie z uwagi na zbyt mały dochód, należy rozbudować własną Infrastrukturę. Jest to bardzo prosta operacja, wystarczy posiadać odpowiednią ilość gotówki i kupić proponowane przez program Budynki (część jest dostępna od odpowiedniej Rangi).

Poniżej wszystkie możliwe w grze Budynki generujące dochód (Cena zakupu jest zależna od ilości posiadanych budynków – im mamy więcej danego rodzaju – tym większa cena) :

Czasami jest organizowana możliwość dokonania zakupienia Infrastruktury PREMIUM. Jest to zawsze czasowo ograniczona promocja, gdzie wydajemy nie zdobytą kasę, a tylko i wyłącznie URAN. Moim zdaniem, aby cokolwiek takiego kupić, musimy posiadać bardzo dużą ilość URANU (jedyna możliwość, to dokonanie jego zakupu za realną kasę – NIE POLECAM).

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

5 odpowiedzi na „Dochody

 1. KONIN mówi:

  powiedz budynki za Uran maja jakieś specjalne zdolności do naszego konta 🙂

 2. voytekks mówi:

  Nie dodano jeszcze metra 500k dochodu… nie wiem czy dalej coś jeszcze jest…gram..

 3. War mówi:

  http://war.one.pl/infrastruktura/

  To jest stary wpis 🙂 … dzięki, musze poprawić.

 4. Ja mówi:

  Mam 135 Pzm
  Od którego poziomu dostaje sie kolejny budynek z dochodem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *