Gra dalej się ciągnie

Cóż można powiedzieć więcej, może na początek screen z dnia dzisiejszego (23.03.2014). W końcu jakiś poziom 224, ponad 603 punkty ROPY – co dalej uważam niestety za mało, aby w rozsądnym czasie realizować operacje. Ledwo daję radę na Kamczatce – a gdzie tam jeszcze Hawaje, Ziemia Ognista i Antarktyda. Staram się dalej podnosić poziom punktów procentowych, ale ciężko to idzie. Jeśli ktoś idzie w jak najlepsze uzbrojenie i walczy z innymi, warto realizować maksymalną ilość operacji na 1 poziomie – dużo większy dochód (ponad 4-5%) niż realizowanie kolejno wszystkiego. Obecnie wejście na 4-5 poziom danej operacji to ledwo 0,5%. Oczywiście nie należy się zrażać i starać się grać dalej – co i ja czynię, ale już brak serca do tej gry. Trwa to już prawie 1,5 roku a końca nie widać. Na razie jestem cały czas atakowany przez wszystkich możliwych, straty są duże, ale w najmniejszym stopniu się tym nie przejmuję 🙂 w końcu niech też inni coś z tego mają.

Tak obecnie wyglądają moje dochody, niewiele się ostatnio tam zmienia. Kasę odkładam do sejfu, może na coś się ją wyda w przyszłości, ale jeszcze nie mam sprecyzowanych planów dalszego rozwoju. Teraz już się po prostu nie da nic planować, zakupy realizuję jak mam ochotę ale raczej nie częściej niż raz w tygodniu. Konto staram się odwiedzać przynajmniej raz dziennie … ale nie częściej 🙂 – wystarcza praktycznie wejście i wykonanie zakupów oraz w przypadku zmiany lvl – rozdanie punktów. Jedyną nutką niepewności i zaskoczenia są losowania. Poza tym, nuda, nuda, nuda …

Tagi , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

3 odpowiedzi na „Gra dalej się ciągnie

  1. gucio mówi:

    ha! a jednak 🙂

  2. siemNdero mówi:

    po 48 tyg wrocilem do tej gry na zaledwie tydzien.Nie sie nie.dzieje.Wznawiam tqkze jezeli ktos pamieta codzienne rozdawanie.kasy (ookolo 300mln)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *