Pytania o hakowanie

Z uwagi, że zaczynam otrzymywać coraz więcej majli i pytań dotyczących ‚oszukiwania’, ‚hackowania’ gry GF, publikuję list otwarty … do osób spragnionych wiedzy tajemnej :

Cześć, ciężko mi cokolwiek więcej niż jest opisane w poradniku.
Preferuję kontakt poprzez komunikator palringo … jestem przeważnie codziennie po 22:00

Ułatwienia – niestety, specjalnie nie jest to pokazane w sposób prosty z jednego istotnego powodu – jeśli ktoś nie wie o czym piszę, niech się za to nie zabiera. Więcej będzie miał z tego tytułu problemów niż … zysku.

Naprawdę wiele się obecnie nie da zdziałać.
Polecam zainteresowanie się tematyką bezpieczeństwa – niestety nie znam poziomu twojej wiedzy w tym zakresie.
Cokolwiek zaczniesz robić – rozumiem że masz widzę na temat użytych narzędzi, wiesz jak przechwytywać ruch sieciowy i go podmieniać, nie masz najmniejszych problemów z stawianiem komunterów wirtualnych, działaniem serwerów proxy.
Jeżeli posiadasz konkretne pytań – posiadając oczywiście w/w wiedzę … chętnie odpowiem.

Jeśli jesteś osobą początkującą – to naprawdę nie mam czasu na to 🙁
Więcej się dowiesz z internetu …

Ogólnie – gra jest skrajnie debilna 🙂

War

Staram się być osobą przyjazną i pozytywanie nastawioną do pomagania innym (od wielu już można powidzieć lat rozdaję kasę w grze). Dodatkowo dodam od siebie jeszcze jeden maly komentarz :

Większość ataków już się nie powiedzie na GF 😉 sprawdzałem … 99%
możliwości ‚zabawy’ została już zablokowana … ale jeśli masz wytrwałość,
wiedzę i troszkę szczęścia … znajdziesz ten 1%

Zachęcam do zapoznania się z tematyką bezpieczeństwa sieci, zabezpieczeniami producentów (sprzętu, oprogramowania), bieżącego obserwowania kilku fajnych miejsc dla początkujących:

Wraz z widzą i czasem, linków zacznie przybywać, wiedza będzie płynąć pełnym strumieniem … a dzięki temu, kto wie czy dobra praca sama się nie znadzie? Ofert pracy dla dobrych pentesterów jest teraz dużo, warunkiem niezbędnym jest jednak posiadanie wiedzy, umiejętności i oczywiście znajomość jezyka (99% artykułów jest napisane w języku angielskim, choć widziałem niezłe poradniki rosyjskojęzyczne).

Polecam także całkiem niezłe narzędzie do sieci WiFi, jest to niestety ogromny kombajn, posiadający dużo przydanych i nieprzydatnych narzędzi do monitorowania/sprawdzania bezpiezeństwa sieci.

Bardzo fajna ilość artykułów jest na sekurak.pl.

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Pytania o hakowanie

 1. daro mówi:

  Hej..,przyjacielu.,wraz z kilkoma przyjaciółmi pracujemy nad kreowaniem itemow w grze rycerzy przez pewna grupę rosyjskich graczy.,(z tego co mi wiadomo robią to w wszystkich grach GF)potrafią dziennie dopisać ich przeszlo 100.,,próbowaliśmy juz chyba wszystkiego i nic.,.moze ty cos poradzisz??

 2. War mówi:

  Takie pytania proszę na majla … staram się odpowiadać w miarę wolnego czasu. Na razie masakra … ale sądzę że w najbliższym czasie będę go miał więcej. Wtedy chętnie zajmę się tematem … bo jest na pewno warty przeglądania.
  Zastanawiam się czy nie da się tych itemów zyskać … na jakiejś ‚niskiej’ misji … wartej 1 … 😉 poszukaj …

  Wiesz co, mam pomysł.
  Osoby zainteresowane, posiadające pomysły … i choć troszkę wiedzy, proszę o rejestrowanie się na forum : grarycerzy.one.pl (grarycerzy.pl)
  Zostanie tam stworzony osobny, tajny dział do takich komentarzy.
  Zapewniam pełną anonimowość oraz … bezpieczeństwo … zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *