Samoloty

ObrazNazwaAtakObronaUtrzymanieCena
MIG-23352507.500
Phantom3044023.000
AWACS4832050.000
F-16704045075.000
Jak-38147733.000600.000
Mirage30015010.0001.000.000
Harrier33316720.0001.200.000
MiG-2936018038.0002.200.000
Hornet41320770.0003.800.000
Apache453227100.0006.000.000
Eurofighter487243130.0008.200.000
Nighthawk647323200.00010.000.000
F-35 Lightning II700350320.00012.500.000
Gunship800400680.00014.000.000
MH-53E10014671.200.00030.000.000
Boeing V-2211476101.500.00044.000.000
Ikarus S.U.I.T.13376632.700.00087.000.000
Orbitalna Kwatera Główna14797353.700.000127.000.000
Orbitalny Transportowiec15607804.250.000150.000.000
Jonowe Działo16808405.250.000200.000.000
Słoneczny Oszczep19509307.880.000320.500.000
Orbitalna Obrona Przeciwrakietowa2222100011.200.000500.000.000
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *