Stan na dzień dzisiejszy (2013-06-26)

Na dzień dzisiejszy, podczas codziennych zabaw (w dalszym ciągu loguję się codziennie jak tylko się uda – ot, przyzwyczajenie już) osiągnięta została już kolejna ranga – 193. Punkty zaczynam rozdawać Taktyka + Ofensywa lub Defensywa – w zależności od tego gdzie jest mniej. Nie opłaca się już inwestować w Ropę i Morale, uważam że pod tym względem osiągnięty został poziom wystarczający na chwilę obecną.

20130626_01

Operacje, tak, tutaj zaczyna się ciekawie robić. Każda nowa Ranga to kolejne 500 punktów ROPY do rozdania. Właściwie sama końcówka Kanady i całość wykonana. Jestem ciekaw czy za wykonanie wszystkich operacji na max poziom zostaną przyznane dodatkowe punkty? Niestety nie uzyskałem do tego pory potwierdzenia kilku wątplikości, więc będę musiał sam się przekonać co dalej. Ogólnie, główny cel zostanie osiągnięty – bo to była jedyna taka widoczna pula zadań do wykonania – nierealna w przypadku braku jednostek Ropy (chyba że ktoś kupował Uran – co wydaje mi się bez sensu).

20130626_02

Dochody 800 mln – całkiem, całkiem … idzie to do przodu. Codziennie teraz staram się wydawać to co mi zostanie po atakach na mojego skromnego usera, na zwiększenie Dochodów. Problemem jest teraz tylko koszt budowli, które z każdym zakupem wzrastają. Pamiętam, jak koszty zakupów wynosiły tysiące … a nie miliardy.

20130626_03

Widzę cały czas, jak gracze denerwują się podczas przeprowadzanych ataków na ich userów. Nie rozumiem takiego zdziwienia – przecież taka jest właśnie podstawowa zasada i cel tej gry. Buduj armię aby atakować innych (wow, fajnie, bosko, ale jatka…). Buduj instalacje obrony, aby nie dopuścić silniejszych graczy, niechaj się nadzieją na linie obronne (dlaczego ja, jaki on niedobry, zły, okropny, muszę go zwyzywać…). Przypomina mi się taki żarcik: „Rozmawiają dwaj koledzy, jeden mówi że jedzie na wojne. Drugi się pyta po co? Jak to po co postrzelać sobie. A jak ciebie zastrzelą? Mnie???? Za co????”

Oto oficjalna informacja umieszczona w grze:

Czasami wydaje mi się że część graczy powinna pozostać przy pasjansie …

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Stan na dzień dzisiejszy (2013-06-26)

  1. gucio mówi:

    No coś Ty… w pasjansa też można przegrać i mieć pretensje do całego świata:) pozdrawiam

    Aha wbrew temu co jest napisane wyżej pola, których wypełnienie jest wymagane, NIE są oznaczone symbolem * (albo mam problem z oczami)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *