Stan na dzień dzisiejszy (2013-07-09) KONIEC

No i nadeszła ta długo wyczekiwana chwila, ten moment wykonania wszystkich operacji. Czas na podsumowanie całości działań i określenie planów na przyszłość. Ogólnie można zobaczyć jak wygląda taka plansza z wykonanymi wszystkimi operacjami:

Ot, ciekawostka. Myślałem że coś się zmieni, że jednak będę miał lepsze samopoczucie z powodu wykonania tych zadań. Niestety, pomyliłem się – NIC się nie zmieniło, poza tym że grałem prawie rok. Teraz pozostało mi tylko rozwijać armię, budować obronę i walczyć z innymi. Ale po co?

Gratulacje, 5 punktów … i do dalszej gry. Nic innego. Ale czego się spodziewać? Powiem tak, jestem troszkę zawiedziony grą, jej liniowością i powiewem nudy. Totalnie koszmarnie nudne!!! Tam się nic nie dzieje, gdyby nie rozmowy na Palringo, dyskusje na forum czy w grze – wywaliłbym to w cholerę.

Parametry gry po takim okresie. Czy dobre i słuszne? Nie wiem, każdy określa to indywidualnie. Mi to pozwoliło na dosyć szybkie wykonanie wszystkich operacji, uzyskania większego dochodu i utrzymania dużej armii.

Pozostał jeszcze ten cel liczbowy, aby wszystkich elementów budynków posiadać przynajmniej 500. Część mam już na 2000 i pozostał tylko ten nieszczęsny internet … za ponad 3mld/sztukę.

Tutaj widać maksymalny możliwy BONUS do dochodów. Jest to 89,5% – choć myślałem że będzie to 90%. Miałem także nadzieję na dodatkowy bonusik, nie wiem, kilka punktów więcej, jakiś ukryty 😉 dodatkowy element gry? Zawiodłem się, taki jakiś niesmak pozostał.

To jest podstawa nowej armii, która zostaje stworzona od podstaw. Jak jednostki pancerne – Independence a samoloty – Statek Matka KL-12. Tylko i wyłącznie takie jednostki.

Jak można przeczytać http://war.one.pl/operacje/, myślałem że potrwa to 3 miesiące, udało się troszkę szybciej. Ale jak widać, trwa to dosyć długo. Można to planować, zastanawiać się … ale wymagane jest ciągłe granie i jednak klikanie. Im więcej klikasz – tym szybciej osiągasz to co zaplanowałeś. Czy to jest tego warte? Nie. To tylko gra. Jeśli masz możliwość wyjścia na zewnątrz, zostawienia telefonu w domu – polecam.

Tagi , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

7 odpowiedzi na „Stan na dzień dzisiejszy (2013-07-09) KONIEC

 1. qwerty mówi:

  Gra kończy się na randze 300! a nie na wykonaniu wszystkich misij….

  • War mówi:

   Ja się zgadzam całkowicie. Tylko dla mnie, wykonanie wszystkich operacji było wyzwaniem podstawowym i celem w grze. Dlatego określiłem to jako koniec gry. Ranga 300 nie jest już wyzwaniem, polega to już tylko i wyłącznie na klikaniu i walczeniu z innymi. Sądzę że jeśli miałbym czas, to można to osiągnąć przy ZEROWEJ armii i bez ropy. Inwestując tylko i wyłączone w Taktykę i Morale, walcząc z bootami. Ja nie pamiętam kiedy walczyłem przeciwko innemu graczowi. Może pół roku temu? Cały czas na bootach lecę, nie atakują, nie oddają, kasy dostarczają średnio 3 mld/50 ataków, można żyć. Ale to już nie gra, to walka o rangę – chyba że to jest cel. Bez osiągnięcia dobrych dochodów nie zgromadzisz dobrej armii, więc operacje są podstawowym celem gry – nie ukrywam że trudnym celem.

 2. gucio mówi:

  walka o jak najwyższą rangę jest dla mnie bez sensu. Przyznam też, że bardzo mnie osłabił tekst po pierwszym ukończeniu kompletu misji w Kanadzie. Tekst, że teraz będę nowym władcą świata…. hahaha. Boszzzzz. Żal.

 3. gucio mówi:

  War czy wiesz jak jest z bonusem do infrastruktury w kolejnych po Kanadzie misjach? Uda się osiągnąć 100%? Pozdr

 4. czikita mówi:

  Co to są boty? Sztuczni przeciwnicy stworzeni przez system gry?

  • War mówi:

   Tak. Aby można było grać … jak ludzi nie będzie 🙂
   Czasami jest jeden, czasami kilka … naście a czasem nie ma wcale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *