Nie ma miłosierdzia! – atak za URAN

Dziś podczas atakowania jednego z moich wspaniałych bootów (pełno ich się koło mojego konta kręci), zobaczyłem taki oto obrazek:

20130722_zmiana

Sugeruje on, możliwość dalszego eksploatowania danego gracza. Obawiam się że dzięki inwestycji 10 Uranów, odnowi on TWOJE Morale. Niezły koszmar dla osób mających dużą ilość kasy co noc … cholera, to JA! 🙂 Obawiam się że wprowadzi to niezłe zamieszanie w grze i jest dużo bardziej idącą zmianą niż dotychczas wprowadzone – nawet bardziej niż nowe jednostki i miejsca wykonywania operacji.

Na tej podstawie można wnioskować, że za chwilę bez stałego dopływu Uranu ciężko będzie się wybić w grze a brak Morale nie będzie już przeszkodą podczas ataków. Nie mówię tutaj już tylko oczywiście o rodzimych graczach, ale właśnie o  tych zagranicznych, którzy nie mają problemów z zakupem dużej ilości Uranu. Osobiście uważam że wydatek 75-99$ (zależy od promocji) 1700 jednostek Uranu jest dużym wyzwaniem finansowym. Tak samo chciałbym przestrzec przed ‚Zarób sobie Uran’, tym bardziej na Androidzie, gdzie udostępniamy wszystkie informacje zawarte w telefonie (może przesadzam, ale w każdym razie dajesz taką zgodę i miej tego świadomość). Zachęcam także do przeczytania ‚Ochrona prywatności’ – ale to na pewno już wszyscy przeczytali. Podawanie gdziekolwiek swojego numeru telefonu także nie jest najciekawszym rozwiązaniem … ale czego się nie zrobi dla kilku Uran’ów?

Ogólnie zastanawiam się dlaczego tak jest, jeśli gdzieś ktoś chce nam zrobić zdjęcie na ulicy i zapyta nas o zgodę, w większości przypadków odmawiamy, krzyczymy i w ogóle jest to problem. Ale publikowanie własnych zdjęć na FB, blogu, NK itd., nierzadko w bardzo dziwnych pozach, miejscach – jest czymś naturalnym i oczywistym. To samo dotyczy numeru telefonu, normalnie nigdy nie podajemy go nieznajomym … a tutaj? Ślijcie mi wszystko co chcecie, smsy, reklamy – chcecie w środku nocy? Dlaczego nie … dziwny jest ten świat. Dodatkowo proszę się nie zdziwić, jeśli dzięki podaniu kodu otrzymanego SMS’em aktywujesz sobie płatną subskrypcję sms’ową. Nie wszystkie oczywiście oferty są takie, ale zanim coś klikniesz – przeczytaj!!! Spotkałem już osoby, które potrafiły stracić na tym … nawet 20 zł/dzień … kasowały te dziwne smsy i na koniec miesiąca strasznie zdziwione wysokością rachunku za telefon …

Wieczorkiem, wykonałem niezbędne testy, sprawa wygląda następująco:

Pierwszy atak za 10 Uranów

Drugi atak już za 15 Uranów

Ważną informacją jest to, że atakowany NIE WIE, kto go zaatakował ani kiedy. Została zabrana tylko kasa i nie było o tym ataku informacji u atakowanego, ot ciekawostk. Co do cennika, widać że trzeci atak, kosztuje nas już 22 Uranów. Czy warto? Raczej nie, chyba że złośliwość jest straszliwa lub kasa do zdobycia jest niesamowita 😉

Ogólnie, martwiłem się na początku co ta zmiana przyniesie, obawiałem się że odnowi to całkowicie morale i będzie koszmarem dla osób takich jak ja, nie siedzących nocami a posiadającymi duży stały dochód (prawie 1,3 mld/h). Dodatkowo zaczyna się pojawiać informacja że wprowadzono nową możliwość ataków:

Damy radę, nie jest tak źle … trza realizować kolejne operacje …

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

6 odpowiedzi na „Nie ma miłosierdzia! – atak za URAN

 1. gucio mówi:

  Zaczyna się robić krwawo. Mam wrażenie, że to woda na młyn dla wszystkich spod bandery „lejemy Polaków, Żydów, Ruskich etc.”. Swoją drogą zainteresowało mnie, że masz tyle kasy z botów (a szczególnie Twoje stwierdzenie, że tacy się wokół Ciebie kręcą)- zastanawiam się czy to jak „kasiaste” boty masz na celowniku, zależy od tego jaki masz dochód netto (np. ja mam 178mln/h brutto, ale wydatki mam tak ustawione, że wpływa mi zaledwie 2tysiące – a moje boty…. cóż BIDA, zwykle mają około 0.00).
  Pozdr

  • War mówi:

   Tak, to będzie niezłe zamieszanie ze strony osób nie mających problemów ze zdobywaniem Uranu. Atak za jego pomocą, nie zmniejsza ani nie zwiększa Morale. Problemem jest brak jakiejkolwiek informacji o ataku, mały problem kiedy ataku dokona 1 osoba … grupa graczy dokona już masakry … na graczach ‚chomikach’ czy ‚farmach’. Ale taki jest cel producenta.
   Booty, najwięcej z jednego miałem 3 mld … ale to norma. Nie wiem dlaczego tak mam, kasa pusta i co chwilę jakiś nadziany boot się znajdzie. Raczej zawsze przy jednorazowym ataku bez mniej niż 2 mld nie wychodzę. Może jest to związane z dochodem? Nie wiem … dlatego proszę zawsze o opinie, komentarze, dyskusje.
   Ciekawostką jest wygrywanie z bootami posiadającymi prawie dwukrotną przewagę w jednostkach … ot ciekawostka.
   Dalej należy inwestować w Ropę ile się da, walczę teraz z Kamczatką 😀

   • Konin mówi:

    Witam no widzę do pisałeś o tym atakuj co ci pisałem jak dla mnie nie opłacalny biznes 10 urala za 1 atak ;D kupiłem to i byłem szoku ze tylko 1 uderzenie. co do gry i końca gry to zależy jaki gracz postawi sobie cel w grze jak pisałeś war. jak dla mnie liczy się zwycięstwo w Lidzę wtedy masz kasę i ural 🙂 pozdrawiam

    • War mówi:

     Można i tak 🙂
     Koniec gry będzie, jak znowu wykona się całość … mapy.
     Później już tylko nuda i nuda … atak i atak …
     Dlatego powstaje ten poradnik, dlatego spotykamy się na Palringo aby pogadać nie tylko o grze. Gra się kiedyś skończy … a co będzie dalej? Zobaczymy 😀

 2. SinCy mówi:

  Mam pytanie czy nadal rozdajesz kase jak tak to kiedy??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *