Stan na dzień dzisiejszy (2013-08-06)

Dzisiaj został zrealizowany kolejny element z Operacji – Kamczatka. Dzięki temu już wiem, że za pierwsze przejście 😉 otrzymujemy 5% dodatkowego dochodu – teraz już mam 99,5%.

Teraz mapka i dochód wyglądają następująco:

Kolejnym celem … jest realizacja … Afryki Południowej – powód jest prosty 🙂 pierwsza realizacja Operacji dostarcza największego dochodu i jest najszybsza do wykonania (tylko 12 wykonań danej operacji dla osiągnięcia 100%), później już jest tylko trudniej. Koszty są do przejścia, za chwilkę będę posiadał już 1,5mld/h … a docelowo jest 2mld – więc dlatego walczę dalej.

Stan obecny Budynków :

 • Szerokopasmowy (391 sztuk) cena … 3.308.250,00
 • Metro (175 sztuk) cena … 2.220.000,00
 • Biosfery (140 sztuk) cena … 4.875.000,00

Na razie nie jest nudno, zastanawiam się czy uda mi się stworzyć wojownika 😉 który nie przegra ani jednej walki 😀 – cel odległy, ale realny … warunkiem jest osiągnięcie dużych dochodów aby utrzymać całkiem niezłą armię.

Tagi , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

4 odpowiedzi na „Stan na dzień dzisiejszy (2013-08-06)

 1. ed mówi:

  Zgodzę sie co do ropy że trzeba na maksa raczej na początku. Nie potrzebnie masz tyle morale (700) to można za kase uzupełnić. Wg mnie ilość defensywa i ofensywa wpływa w jakimś stopniu na to ile wygrasz w bitwie od przeciwnika. Jest to moim zdaniem jakieś 7-10% jego aktualnej kasy – ale jak to dokładnie działa.. nie wiadomo. Co do rankingu to nic o nim nie piszesz. Dziwne że do sumy nie wlicza sie operacji ani dochodu – domyślam sie że jestes zawsze na ostatnim miejscu…? A 10uranu drogą nie chodzi. Jestem na 230randze i żeby wygrać rundę trzeba około 300mld – trochę trzeba sie nastrzelać. 5 miejsce około 100mld ale to zależy od kolejki. Do rankingu wlicza sie zakup uranu bo niektórzy mają nagłe skoki dochodu – niemożliwe że tylko z walki. Ja miałem największy dochód z jednej walki ~650mln. Najczęściej około 60-100mln czasem 300. Sorki najczesciej 0. Rada jak wszystkie boty są bez kasy wystarczy włączyć grę jeszcze raz. Pojawia sie nowy zestaw przeciwnikow. Po wybiciu wszystkich z dochodem znowu reset gry.

 2. War mówi:

  700 Morale – przypadek, totalna strata punktów 🙂 ale niestety, po pewnym czasie nie do odrobienia (całkowicie wystarcza w granicach 200-300 – tak jak mówisz można odnawiać i dodatkowo mniejsza szansa że Cię obrobią).
  Ranking – punkty Uranu za wygraną, moim zdaniem ciężko jest się wybić – po każdej wygranej dostajesz się do grupy coraz silniejszych osób, jak walczyć z osobami mającymi 50-100 lvl więcej. Nie do końca, ale przeważnie jestem na ostatnim miejscu, czasami nie 😀 trafiam już chyba do grupy farm 😉 a przeciwnicy … mają 60-90 lvl. Średnio tracę na atakach 3-4mld/dzień – przecież nie będę siedział nocami i kasę wybieram jak mi się przypomni …
  O widzisz – o tym że kasa za Uran wlicza się do rankingu to nie wiedziałem – postaram się to potwierdzić. Skoki kasy mają przez własne farmy (lub zmawiają się i kasa lata od jednego do drugiego). 300mld do zdobycia 😀 e tam, drobnica … tak na szybko liczę … to 200h dla mnie nic nierobienia … ale faktycznie, Uranu za to nie dostanę 🙂 może jak mi się to znowu znudzi, będę wystawiał kasę wieczorami – średnio ponad 30mld/dzień.
  Dochód największy – z boota – max 1 mld/strzał … z ludzi, ok 2 mld.
  Nie do końca z tymi bootami i kasą. Ja z doświadczenia powiem, że warto walić bo bootach cały czas, podczas takiego ataku ponad 70 razy jednym ciągiem (700 Morale), potrafię bez problemów zdobyć 2-3 mld z samych tylko bootów (ludzi nie atakuje). Jak wykończysz wszystkie booty, dostaję takie ich zestawy że mam prawie same booty do ataku. Wśród nich zawsze jest JEDEN dużo dający, reszta to płotki, ale czasami potrafią zaskoczyć.

 3. Konin mówi:

  mówiąc boty chodzi ci o bitwy ? pozd…..

 4. War mówi:

  Boty – Booty – Roboty … wymyślone postacie przez grę – to nie są realni gracze 🙂 nie ma możliwości komentowania ich ‚profili’.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *