Żołnierze

ObrazNazwaAtakObronaUtrzymanieCena
Rekrut10035
Straż01025
Piechur310100
Milicja330175
Infanteria430220
Gwardzista250450
Grenadier65401.300
Starszy Szeregowy951003.400
Spadochroniarz14718010.000
Miotacz Ognia15825012.000
Żandarmeria Wojskowa171130017.000
Piechota Morska191040020.000
Kanonier201050030.000
Partyzant221160042.000
Strzelec Wyborowy251275055.000
Piechota Górska25131.00060.000
Piechota Zmotoryzowana31161.50080.000
Komandosi33172.10090.000
Wojsko Inżynieryjne36202.600120.000
Siły Specjalne38193.200125.000
Infanteria Zmotoryzowana45223.500165.000
Elitarne Jednostki50254.800190.000
Komandor53275.000200.000
Oficer56286.200230.000
Żołnierz High-tech63317.500300.000
Super Wojownik68349.000380.000
Pilot Drony894312.000590.000
Pathfinder TX984715.000800.000
Rozbrajacz Bomb1017018.0001.000.000
Mechanik Polowy1196523.0001.460.000
Plecak Odrzutowy dla Pilota1277226.0001.660.000
Infiltrator1308033.0002.280.000
Szkielet Zewnętrzny1408536.0002.560.000
Cyborg Weteran1558342.0003.200.000
Chemiczny Berserk1628850.0004.070.000
Minogi1689558.0004.830.000
Wilk Polarny18010772.0006.440.000
Aquanaut20010080.0007.490.000
D-80019711489.0008.520.000
Genetyk21111096.0009.500.000
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

11 odpowiedzi na „Żołnierze

  1. gucio mówi:

    A tak się cieszyłem ze swoich super wojowników:) Cóż autorzy gry dali mi nowy cel 🙂

  2. Gen. B_Jey mówi:

    Pzyjacielu dodaj najnowsze jednostki, bo troszke sie pozmienialo 🙂

  3. xfggchh mówi:

    czy mozna zaczac od nowa? pls napisz sposob

  4. xfggchh mówi:

    a to przejscie z ios? tez chce tak pls jak to zrobiles miszczu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *